068 538 69 23

Про компанію

ТОВ "Аполло" - виробництво і продаж пиломатеріалів по всій Україні.

Про нас

Наша компанія надає повний комплекс послуг по сушці деревини: бук, берест, дуб, клен, липа, вільха, сосна, черешня, ясен і т.п. Завжди в наявності: дошка суха столярна, пиломатеріали свіжопиляні, пиломатеріал сухий струганий, погонажні вироби. Ми виконуємо укладку на прокладки, завантаження / розвантаження в сушильну камеру, завантаження / розвантаження на автомобіль. Сушіння пиломатеріалів будь-якої товщини і будь-якого обсягу до вологості 8%. Професійні сушильні камери загальним об’ємом 100м3, з дотриманням усіх технологій. Результат досягається за рахунок сучасного автоматичного управління технологічними параметрами процесів сушіння.

Сушка дерева здійснюється із суворим дотриманням температурних режимів, в залежності від вологості деревини, що виключає розтріскування і викривлення. Процес сушіння відбувається в стаціонарних конвективних камерах з водяним теплоносієм і періодичним принципом дії. Камери мають примусову циркуляцію повітря, яка досягається за допомогою вентиляторів. Час сушіння, а також обсягів, залежить від породи деревини, товщини дошки, її початкової вологості і обсягу. У нас є камери різних об'ємів, що дає можливість сушити будь-який обсяг матеріалу і будь- якої довжини. Вам не потрібно витрачати час і сили на вивантаження, завантаження, укладання дошки на прокладки і її зняття з прокладок.

    Все що Вам потрібно - привезти дошку і подати машину на завантаження, але навіть це ми можемо організувати. Ми гарантуємо збереження Вашого матеріалу на нашому сучасному опалювальному складі.

    Зателефонуйте за номером +380 68 538 69 23 та отримаєте професійну консультацію з питань, що Вас цікавлять.

Перевага Аполло

Краща якість

Перевага Аполло

Конкурентні ціни

Перевага Аполло

Швидка доставка

Перевага Аполло

Команда професіоналів

Чому варто вибрати Аполло?

Краща якість


Пропонуємо тільки кращу якість і широкий асортимент деревини наших пиломатеріалів.

Конкурентні ціни


Найкраще співвідношення ціна - якість. Купуючи наші пиломатеріали, Ви отпримуєте високу якість за найкращою ціною.

Швидка доставка


Завантаження/розвантаження пиломатеріалів. Доставка по Київу та іншим містам України.

Команда професіоналів


Відповімо на будь-які питання. Зробимо розрахунки і здійснемо підбір для Вас оптимальних параметрів матеріалів.